Jdi na obsah Jdi na menu
 


Advantix

19. 4. 2012

Advantix 4 x 0,4 ml, 2 ks

Antiparazitní přípravek pro psy do 4 kg, chrání před klíšťaty, blechami a komáry.Pro léčbu a prevenci infestace blechami (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis). Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci.
Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů.

Advantix pro psy může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD). .... (Různé druhy dle váhy pejska).

Pokračování popisu produktu:
Přípravek má persistentní akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty po dobu 4 týdnů (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) nebo 3 týdnů (Dermacentor reticularis).

Klíšťata přítomná na psovi už v době aplikace nemusí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit tyto na psovi přítomná klíšťata již v době aplikace, čímž se zabrání jejich přichycení a sání krve.


Účinky a výhody Advantix 4 x 0,4 ml:

 • jednorázová aplikace poskytuje repelentní aktivitu (zabraňující sání) proti flebotomům (Phlebotomus papatasi) po dobu 2 týdnů nebo 3 týdnů (Phlebotomus perniciosus)
 • proti komárům po dobu 2 týdnů (Aedes aegypti) příp. po dobu 4 týdnů (Culex pipiens)
 • příp. proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů

   

   

   
  Dávkování
  10 mg/kg živé hmotnosti (ž.h.) imidaclopridu a 50 mg/kg živé hmotnosti (ž.h.) permethrinu. Vyjměte jednu pipetu z balení. Držte aplikátor pipety ve vzpřímené pozici, zatočte a povytáhněte uzávěr. Zatočte uzávěrem a potáhněte zbývající část pipety. U stojícího psa rozhrňte srst v oblasti mezi lopatkami až je viditelná kůže. Přiložte ústí pipety přímo na kůži a aplikujte vždy celý její obsah přímo na její povrch. Aplikujte přípravek pouze na nepoškozenou kůži.
   

   

   

   
  Složení
  1 pipeta 0,4 ml obsahuje: Imidaclopridum 40 mg, Permethrinum 200 mg. pomocné látky: Kyselina citronová, butylhydroxytoluen, střední nasycené triacyglyceroly, methylpyrrolidon.
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 20024
Měsíc: 360
Den: 11